Raspored blagoslova OBITELJI 2021.
27.11.2021.
Raspored blagoslova
obitelji
Župa Gospa Brze
Pomoći- Sl, Brod 1
Studeni/prosinac
2021.
Nedjelja, 28. 11. 2021. od 10,00 h
1.svećenik: Trg J. Godlara , I. Gundulića – parna , J.
Muravića
2. svećenik: I. Gundulića – neparna
3. svećenik: Đ. Basaričeka, S. Horvata, Trg Ignjata Brlića
4. svećenik: Ulica H. Badalića, Nas. H.
Badalića
Ponedjeljak, 29. 11. 2021. od 9,00 h
1. svećenik:
M. Marulića, I. Kukuljevića
2. svećenik: D. Rakovca, K. Šandora
Gjalskoga
3. svećenik: Kneza Domagoja, Kneza Trpimira
Utorak, 30. 11. 2021. od 9,00 h
1. i 2. svećenik: Lopašićeva, Strossmayerova – neparna
3. i 4. svećenik: Strossmayerova – parna
Srijeda, 1. 12. 2021. od 9,00 h
1. i 2. svećenik: A. Štampara – parna, Radnički trg
3. svećenik: A. Štampara
– neparna i penzionerska
Četvrtak, 2. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik: M. Gupca – parna
2. svećenik: M. Gupca –
neparna
3. svećenik: Trg Kralja
Tomislava , I. Mažuranića
Petak, 3. 11. 2021. od 9,00 h
1. svećenik: B. Bušića, J. Hoffmanna
2. svećenik: S. Marjanovića , Domobranska
3. svećenik: Borovska,
Slunjska
Subota, 4. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik: P. Svačića
2. svećenik: Nas. Slavonija II. – I.
sve, II/1- II/3
3. svećenik: Nas. Slavonija II. – II/4-II/6 i III/1-IV/1
4. svećenik: P. Miškine, Nas.
Slavonija II. – VI. i VII.
5. svećenik: Baruna Trenka, I. G. Kovačića
Nedjelja, 5. 12. 2021. od 10,00 h
1. svećenik: Kralja
P. Krešimira IV. – parna
2. svećenik: Kralja
P. Krešimira IV. – neparna
3. svećenik: Kralja
P. Krešimira IV. – neboder 2
4. svećenik: Kralja P. Krešimira IV. – neboder 4
5. svećenik: Kralja P. Krešimira IV. – neboder 6
Ponedjeljak, 6. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik: Trg žrtava rata, I. Zajca, P. Preradovića
2. svećenik: T. Skalice,
A. Šenoe
3. svećenik: Produžena
Gupčeva – kocke br. 2, 4, 6, 8 i 10
Utorak, 7. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik: M.
A. Reljkovića
2. svećenik: Nas. A. Barca
3. svećenik: J. Dobrile
Srijeda, 8. 12. 2021. – SVETKOVINA
BEZGREŠNOG ZAČEĆA BDM
* Proslava hodočasničkog dana Gospi Brze Pomoći.
Četvrtak, 9. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik i 2. svećenik: V. Jagića – neparna strana
3. svećenik: V. Jagića – parna strana
Petak, 10. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik: A. Starčevića – parna od kraja
2. svećenik: A.
Starčevića – neparna od kraja
3. svećenik: M.
Mesića – parna od kraja
4. svećenik: M.
Mesića – neparna od kraja
Subota, 11. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik: Nas.
Kralja Tomislava I/1-III/3, F. Mažuranića, M. Bogovića
2. svećenik: Nas. Kralja Tomislava IV/1-IV/3 (27) i Nas. Kralja Tomislava
3/1-3/4
3. svećenik: Kraljice Jelene
Nedjelja, 12. 12. 2021. od 10,00 h
1. svećenik: Lj. Gaja
2. svećenik: A. Mihanovića
3. svećenik: Vukovarska 10 – Tena (ulazi A, B, C i D)
Ponedjeljak, 13. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik i 2. svećenik: N.
Zrinskoga – neparna
3. svećenik: N. Zrinskoga – parna , Vatrenka , N. Tesle
Utorak, 14. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik: Sv. Florijana, I. Filipovića,
V. Mačeka, S. Vraza
2. svećenik: Trg Pobjede
3. svećenik: Đ. Pilara
Srijeda, 15. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik: A. Cesarca
2. svećenik: A. Cesarca -
nove zgrade
3. svećenik: A. Cesarca -
nove zgrade 76 D, E, F
Četvrtak, 16. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik: A.
Kačića Miošića, V. Nazora
2. svećenik: V. Lisinskog, I. pl. Trnskoga
3. svećenik: J. Kozarca
4. svećenik: T. Bakača
Petak, 17. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik:
Vukovarska – neparna i parna – svećenik najprije ide neparnom stranom, potom
parnom
2. svećenik: Šetalište Braće Radića
3. svećenik: Trg I. B. Mažuranić
Subota, 18. 12. 2021. od 9,00 h
1. svećenik: Nas. Slavonija I. zgrade I/1-I/3, II/1-II/3
2. svećenik: Nas. Slavonija I.
zgrade III/1-III/6 i IV/1-IV/3
3. svećenik: Nas. Slavonija I.
zgrade IV/4-IV/7, V i VI
4. svećenik i 5. svećenik: Nas. Slavonija I. br. 10,11 i 12 tj.
neboderi. Jedan svećenik ide u prvi neboder, drugi svećenik u drugi neboder, a
zatim zajedno u treći neboder.
Nedjelja, 19. 12. 2021. od 10,00 h
1. svećenik: Nas. Marsonija 1-12
2. svećenik: Nas. Marsonija
12-19
3. svećenik: Nas. Lutvinka A-E
4. svećenik: Nas. Lutvinka F-K