SVETKOVINA Gospe Brze Pomoći - KIRVAJ U SB 1

6.1.2022.

Župna svetkovina Gospe Brze Pomoći proslavlja se u subotu 8. siječnja 2022. u svetištu Gospe brze pomoći u Slavonskom Brodu. Mise će biti slavljene u 7, 9, 11, 17 i 19 sati.

Svečanu hodočasničku misu u 11 sati predslavit će požeški biskup Antun Škvorčević.

Ostala misna slavlja predslavit će domaći župni vikar Marko Obradović (7 sati), vlč. Ivan Benaković, doktorant u Rimu (9 sati), preč. Drago Marković, kancelar Đakovačko-osječke nadbiskupije (17 sati) i domaći župnik Anđelko Cindori (19 sati).

Prilika za slavlje sakramenta ispovijedi bit će od 6 do 12 i od 16 do 19 sati.

Svetkovini prethodi trodnevna duhovna obnova od srijede 5. do petka 7. siječnja.

Prvoga dana misu u 18:30 predslavit će vlč. Davor Vuković, profesor na KBF-u u Đakovu. Vlč. Vuković predslavit će i misu drugoga dana trodnevnice, na svetkovinu Bogojavljenja s početkom u 19 sati. Trećega dana misu u 18:30 predslavit će vlč. Benaković.