Župne obavijesti 15. n.k.g. A

15.7.2023.

15. nedjelja kroz godinu A, 16.07.2023.

-         Iskrene čestitke na sklapanju sakramenta ženidbe mladencima i kumovima PRANJEŠ – GROZDANIĆ

-         BLAGDANI i SPOMENDANI: čet – sv. Ilija prorok; pet – Sv. Lovro Brindiški; sub – Sv. Marija Magdalena; ned – sv. Brigita Švedska

-         Danas je 15. nedjelja kroz godinu. Mise su po redovitom ljetnom rasporedu. Danas je i treća nedjelja u mjesecu kad skupljamo za radove. Među nama pozdravljamo s. Suzanu Crnčec koja je došla kod nas na službu, a ujedno će biti i kućna poglavarica samostana. Prihvatimo ju radosna i otvorena srca.

-         Mise u tjednu i nedjeljom po redovitom ljetnom rasporedu.

-         Sljedeća nedjelja 23.07.2023.,  16. nedjelja kroz godinu. Sv. mise su po redovitom ljetnom nedjeljnom rasporedu.

-         U srijedu, 19.7.2023. nastavljamo „Kino pod zvijezdama“. Kino projekcije za djecu uz kokice i sok s početkom u 20,30 sati. Kino će se održavati svake srijede za djecu. Informacije o kino-projekcijama u župnim obavijestima i na društvenim mrežama.

-         NAJAVA! Bračno i obiteljsko savjetovalište DJOS organizira ciklus psihosocijalnih radionica za djecu u dobi od 7 do 10 godina pod nazivom „Vrt ispunjen smijehom i igrom“. Više o terminima radionica i temama pogledajte na prigodnim plakatima

-         Upišite misne nakana za srpanj, kolovoz i rujan.

-         Kroz srpanj i kolovoz župni ured radi prema ljetnom radnom vremenu sa strankama; ponedjeljak – subota 9 - 12 sati. Za prijave sprovoda izvan radnog vremena uz večernju svetu misu.

-         Ženidbeni navještaj: Matej Šaravanja i Iva Ćurić (16. rujna 2023. u Sl. Brod 1)

-         VJERSKI TISAK može se nabaviti na stoliću za tisak u crkvi

-         Zahvala svim župljanima za Vaše darove – LUKNO (uzdržavanje župe), DAR ZA CRKVU (održavanje objekata) te za naše SVETIŠTE GOSPE BRZE POMOĆI i skupini koja je spremala crkvu tj. katehetski centar i skupini koja kosi dvorište i uređuje okoliš.

-         Na župnim stranicama pratite ostale događaje i na vrijeme se informirajte o mogućim promjenama

-         Pokojnici – Branko Horvatović, Kata Tomičević i Branko Miljan. Obiteljima iskrena sućut, a za pokoj njihovih duša izmolimo: Pokoj vječni…

TEL: 035/410-950; vlč. Anđelko, župnik - 098/92 321 47; vlč. Marko, ž. vikar - 091/17 404 17